Konjički studenti dobitnici Dekanove/Rektorove nagrade, Srebrne /Zlatne značke, Povelje univerziteta i studenti sa prosjekom ocjena 9 i više u povodu 16.juna Dana grada na izletištu Vrtaljica svečano podigli zastavu Grada Konjica
U povodu Dana grada Konjica 16.juna najuspješniji konjički studenti na izletištu Vrtaljica svečano su podigli zastavu Grada Konjica
Sara Osmanović, dobitnica Zlatne značke Univerziteta u Sarajevu obraćajući se u ime najuspješnijih konjičkih studenata u povodu Dana grada je kazala:
“S ponosom mogu reći da smo sretni smo smo danas ovdje i što nam je pripala čast da u povodu Dana grada Konjica podignemo zastavu našeg grada, ovdje na izletištu Vrtaljica, gdje osjetimo svu širinu, vrijednost i ljepotu našeg Konjica.
U to ime zahvaljujemo Gradu Konjicu na tome, što nama mladima kroz ovu, ali i druge aktivnosti i programe, pruža šansu da budemo oni koji ćemo svojim učešćem uljepšati manifestaciju obilježavanja Dana grada Konjica.
Želimo reći da se trudimo biti dostojni ukazanog povjerenja i svake godine pomjerati granice svoga znanja, svojih talenata, kreativnosti i vještina.
Kako su to činile generacije prije nas, koje su gradile ovaj grad, potrudit ćemo se da svojim znanjem i zalaganjem ostavimo tragove dobra u našoj zajednici.
Hvala vam što vjerujete u nas.
Svim građankama i građanima grada Konjica želimo sretan 16.juni.”