Prijem za nagrađene učenike u Općini Konjic

Prijem za nagrađene učenike u Općini Konjic

U sali Općinskog vijeća Konjic 23.06.2017. godine je organizovan prijem za učenike generacije i nagrađene učenike, kao i njihove mentore na takmičenjima iz nastavnih predmeta.

Odobren je  iznos od  1.200,00 KM na ime nagrada za  učenika generacije u školskoj 2016/17. godini u osnovnim školama općine Konjic i to: po 200,00 KM Džajić Nedim (“Prva osnovna škola” Konjic), Pirija Nejra (“Druga osnovna škola” Konjic), Mehić Amina (Osnovna škola “Čelebići”), Hana Turak (Osnovna škola “Seonica”), Čolak Amina (Osnovna škola  “Parsovići”) i  Fatima Podrum (Osnovna škola “Glavatičevo”).

Odobren je iznos od 2.930,00 KM na ime nagrada učenicima i mentorima za uspjeh postignut na takmičenjima iz oblasti obrazovanja (iz nastavnih predmeta) na kantonalnom i državnom nivou, koja su održana tokom 2016/17. godine i to po školama:

JU  “Prva osnovna škola” Konjic
1.  učenik Nedim Džajić za osvojeno 1. mjesto na  kantonalnom takmičenju iz predmeta fizika
2.  učenica Maida Biber za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju  iz predmeta turski jezik
3.  učenik Nedim Džajić za osvojeno 1. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta  Turski jezik
4.  učenik Nedim Džajić za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenjunu iz predmeta islamska vjeronauka
 
JU  “Druga osnovna škola” Konjic
1.  učenica Alma Jusufbegović za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Matematika
2. učenica Enela Pirija za osvojeno 1. mjesto na  kantonalnom takmičenju iz predmeta Turski jezik

JU Osnovna škola “Parsovići”
1. a) učenici Sari Sarajlić  za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta islamska vjeronauka                                           

JU Osnovna škola “Seonica”
1. a) učenici Medini Čolak  za osvojeno 3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta turski jezik
                                                                                                 
JU “Srednja škola” Konjic
1. učenice Amina Terzić i Sara Kozić za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Bosanski jezik i književnost
2. učenica Amina Madžak za osvojeno 3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Bosanski jezik i književnost
3. učenik Harun Špago za osvojeno  3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Matematika u kategoriji I razredi
4. učenica Lamija Nikšić  za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Matematika u kategoriji III razredi
5. učenica Paša Džumhur za osvojeno 3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Matematika u kategoriji III razredi
6. učenica Lejla Pirija za osvojeno 3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Matematika u kategoriji IV razredi
7. a) učenik Benjamin Kraljušić za osvojeno 1. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Fizika u kategoriji II razredi
8. a) učenik Armin Memić za osvojeno 2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Fizika u kategoriji II razredi
9. a) učenica Selma Smajić za osvojeno 1.mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Fizika u kategoriji IV razredi
10. a) učenica Jasmina Halilović za osvojeno  2. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Fizika u kategoriji IV razredi
11. a) učenica Mirnesa Salihović za osvojeno 3. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Fizika u kategoriji IV razredi
12. a) ekipa učenika (Badžak Nedim, Boloban Azur, Cero Enisa, Džumhur Paša, Golubić Tarik, Nikšić Lamija, Špago Emir, Vajzović Ena i Voloder Elma) za osvojeno 1. mjesto na kantonalnom takmičenju iz predmeta Demokratija i ljudska prava (Projekt građanin)

 

nazad na vrh

Partneri

Kategorije članaka

Linkovi