Članovi planinarskog društva “Borašnica” Konjic u povodu obilježavanja Dana grada Konjica organizovali pohod na vrhove Žljebina i Tjeme

Članovi planinarskog društva “Borašnica” Konjic u povodu obilježavanja Dana grada Konjica organizovali pohod na vrhove Žljebina i Tjeme

U sklopu obilježavanja Dana grada Konjica Planinarsko društvo “Borašnica” organizovalo je pohod na vrhove Žljebina i Tjeme, koji se nalaze na 1187m n/v i 1326 m n/v, u kojem je kroz druženje i boravak  u prirodi  uživalo 30 planinara i rekreativaca iz Konjica i drugih sredina.

Ovu aktivnost, kojom Planinarsko društvo “Borašnica” na svoj način obilježava Dan grada održana je uz pokroviteljstvo Grada Konjica i podršku članova Gorske služba spašavanja Stanice Konjic.

nazad na vrh

Partneri

Kategorije članaka

Linkovi